Ніж Tokisu Takeda призначений для використання під час полювання.
Профіль клинка з неіржавкої сталі 7Cr17MoV повторює форму класичної катани. Колодка з твердої гуми з текстурованою поверхнею, що гарантує надійне утримання ножа. Навершя має отвір під темляк. Гарда сталева. Ніжни з міцного пластику з універсальним кріпленням.
Ніж постачається у фірмовій коробці.
Характеристики
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 195 мм |
| Товщина леза | 4.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 02RU062 |
| Мoдель. | Takeda |
| Загальна довжина | 328 мм |
| Твердість леза | 56-57 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Паковання | Коробка |
| Чохол/ножини | Пластикові піхви з кріпленням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 480 ₴





