
Нож Spyderco Atlantic Salt Green серрейтор
6 200 ₴
- В наявності
- Код: 871459
Раніше в середовищі виробників ножів міф про існування сталі з високоефективними різальними характеристиками, яка водночас ніколи не заіржавіє. І ось цей міф був розвіяний із створенням сталі марки H-1. Ця сталь випускається японською корпорацією Хітачі та відрізняється від інших сталей повною відсутністю у своєму складі вуглецю. Його місце та функції в молекулярному складі цієї сталі виконує азот. Азот і хлориди, розчинені у воді (особливо в морській) не утворюють хімічних сполук, а отже, не призводять до корозії сталі.
Ножі серії Salt 1 обладнуються ручками, які також повністю не схильні до впливу солоної води. Матеріалом був нейлон, заповнений скловолокном (FRN) — він дуже легкий, але водночас надзвичайно міцний. Формується литтям, тому його двоспрямована текстурована поверхня дуже надійно утримується долонею за будь-яких погодних умов.
Рятувальні ножі від Spyderco схвалені серед моряків і вже тривалий час активно ними використовуються. Atlantic Salt — рятувальний ніж з антикорозійною сталлю. Доступний у серейторному заточуванні та звичайній різальній крайці. Кліпс виготовлений із титану, тобто також не схильний до корозії, може бути встановлений як праворуч — для правші, так і ліворуч — для лівші.
У нових моделях як матеріал для клинків використовується сталь LC200N. Це мартенситна інструментальна сталь із високим вмістом азоту, хрому та молібдену, а також із низьким вмістом вуглецю (приблизно 0,3%). Клинки з цього сплаву характеризуються чудовими антикорозійними властивостями, гарним різанням и легкістю заточування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Колір | Зелений |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 93 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C89FSGR |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 93 |
| Довжина загальна, мм | 210 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Atlantic Salt, Atlantic Salt |
| Марка сталі/Матеріал клинка | LC200N |
| Матеріал накладки/ручки | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Back Lock, Back Lock |
| Тип різальної крайки | Серейтор, Серрейтор |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір чохла/ніжний | green |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 6 200 ₴


