Новинка 2020 року від компанії Spyderco — модель Pattadese, яка являє собою компактнішу версію раніше кишенькового ножа Pattada, названого на честь однойменної комуни в Італії. Як і базова версія, Pattadese також виготовлена на території Італії, але для створення клинка використовували порошкову сталь марки Böhler M390 із заявленою твердістю 59-61 HRC. Сатинований клинок витягується за допомогою фірмового отвору біля основи, а фіксація здійснюється сталевим лайнером. Колодка ножа складається зі сталевих лайнерів і гладких зовнішніх накладок із чорного композитного матеріалу G-10.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Країна виробник | Італія |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C257GP |
| Мoдель. | Pattadese |
| Загальна довжина | 183 мм |
| Твердість леза | 59-61 |
| Тип замка | Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Паковання | Коробка |
| Колір чохла/ніжний | black |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 080 ₴


