Японський ножовий дизайнер Кадзуйки Сакурай (Kazuyuki Sakurai) спеціалізується на виготовленні складаних ножів ручної роботи, багато з яких натхненні формами тварин. Одна з його найпопулярніших розробок — це ножі у формі собаки із серії Pochi (poh-chee), назва якої походить від найпоширенішої японської клички собак. Мініатюрний складаний edc-ніж Spyderco Pochi — це перша спільна робота дизайнера з компанією Spyderco.
Сатинований клинок завдовжки всього 40 мм виготовлений із порошкової сталі CPM S45VN, а колодка виготовлена з титанового сплаву. У Pochi використовується одна з варіацій Chris Reeve Integral Lock, яка являє собою лінійний замок у модифікації фрейм-лок. Передбачена титанова кишенькова кліпса та складаний декоративний "хвостик".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 40 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C256TIP |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Kazuyuki Sakurai |
| Довжина клинка, мм | 40 |
| Довжина загальна, мм | 100 |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Pochi, Pochi |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CPM-S45VN |
| Матеріал накладки/ручки | Титан |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 60-62 |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,5 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 10 920 ₴



