Ніж складаний WK 10023
Grand Way WK 10023 — недорогий складаний ніж, виготовлений тактичним стилем.
Цей ніж не є холодною зброєю, оскільки не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовим параметром цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм.
Як перевага цієї моделі можна перерахувати:
- клинок із міцної й невибагливої неіржавкої сталі 3Cr13MoV;
- невелика вага в 110 г;
- компактні габарити в складеному стані;
- повністю функціональний клинок завдовжки 90 мм;
- надійний замок типу Liner Lock (Assisted Lock);
- сучасний тактичний дизайн;
- доступна ціна.
Звісно, Grand Way WK 10023 — це бюджетна модель. Не варто пред'являти до неї екстремальні вимоги на кшталт тих, що так люблять оглядачі ножів топового сегмента. Але якщо вам потрібен простий робочий ніж для виконання повсякденних завдань, купіть Grand Way WK 10023 і просто користуйтеся ним, коли знадобиться. Це якраз те, для чого він створений.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (КОРИЧН) — В НА КНОПКІ — 2Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 110 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 3Cr13 |
| Матеріал руків'я | алюміній |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Покриття клинка | Paint |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Ширина | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴






