Що таке подарунковий мисливський ніж і навіщо він потрібен?
Те, що ніж необхідний кожному мисливцеві, факт давно відомий. Оброблення здобичі, приготування їжі, організація загострення, ремонт спорядження — завдань для ножа безліч.
Тому то надійний мисливський ніж і є одним із найкращих подарунків, який можна зробити чоловікові. А щоб подарунок був не тільки корисним, але й красивим давно є традиція багатого декорування клинків і приладу. Найчастіше як прикраси виступають різні рослинні орнаменти та сцени полювання.
Чому вам варто купити саме Grand Way FB1527.
Grand Way FB1527 — класичний мисливський ніж.
Його клинок має форму дроп-пойнт (Drop Point), довжину 145 мм, увігнуті спуски та чітко спрямоване вперед вістря. Матеріал клинка — неіржавка сталь 420, відома своєю високою стійкістю до корозії та простоти догляду.
Колодка дерев'яна, овальна в перерізі, завдяки ергономічним виборкам дуже комфортно та надійно лежить у долоні. Завдяки цим якостям ніж вирізняється добре контрольованим різом і уколом.
Яскравим і добре помітним прикрасою ножа є гарний декор клинка із зображеннями в мисливському стилі. Малюнок чіткий, симетричний і зроблений дуже красиво.
Grand Way FB1527 — красивий і водночас функціональний мисливський ніж за доступною ціною. Він може стати як чудовим подарунком, так і корисною частиною екіпірування будь-якого мисливця!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 180 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 135 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Матеріал чохла/ніжний | Тканина |
| Загальна довжина | 280 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Мисливські |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 689 ₴






