Ніж для дайвінгу SS 35 (фіолетовий)
Ніж SS-35 — гарна підмога для шанувальників дайвінгу, підводного полювання і пірнання, а також тих, хто пов'язаний із цим родом діяльності професійно.
Клинок дайверського ножа SS-35 (фіолетовий) зроблений неіржавкої сталі 440 С, яка забезпечує ножу тривале утримання гостроти заточування, зносостійкість і захищеність від корозії й іржі.
Особливості підводного ножа SS-35:
• На обуху клинка є зубці серейтора, який швидко та легко допомагає різати мотузки, мережі, канати та троси — рослинні та синтетичні. Волокнисті та в'язкі матеріали — все цьому ножу ніпочем.
• Крім серейтора на клинку є і звичайний стропоріз, який гарний для обрізання строп та інших плоских елементів.
• Анатомічна за формою, об'ємна рифлена ручка зручна в роботі, комфортна в утриманні, під час різних навантажень, а також чудова тим, що водолаз легко визначається орієнтацію ножа в руці. Примітний фіолетовий колір колодки додатково оберігає його від втрати. Ніж підходить як для використання в рукавичках, так і голими руками.
• Не менш зручні та надійні піхви. Вони зроблені у формі пластикового футляра, що забезпечує надійне зберігання і витягується ножа. Підвіс піхов-футляра універсальний — гумові ремінці дають змогу закріпити їх на тілі або на спорядженні, як вам зручно.
По суті, ніж дайвінга SS-35 — це багатофункціональний різальний інструмент, придатний для виконання низки завдань.
Дайверський ніж SS-35 (фіолетовий) не є холодною зброєю, дозволено до купівлі, продажу та зберігання, що й підтверджує супутній експертний висновок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Колір | Фіолетовий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 180 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Додаткова інформація | У комплекті з чохлом є гумові ремінці для кріплення ножа на тілі дайвера або обладнанні. |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Матеріал чохла/ніжний | пластик |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Покриття клинка | Anodized |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Дайвінг |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 448 ₴




