Незвичайний вигляд ножа на суші стає необхідністю під водою. Незамінний помічник аквалангіста або пірнача. Клинок ножа виготовлений із відпрацьованої у виробництві високоякісної неіржавкої сталі марки 440С. 440С вже давно стала стандартом для виготовлення якісних ножів. Високий вміст вуглецю в цій сталі забезпечує якісне тривале різання, а додаткові домішки молібдену та ванадію роблять цю сталь зносостійкою, міцною і стійкою до іржі. Деяка складність у заточуванні компенсується тривалою роботою леза без додаткової правки. Для роботи з волокнистими матеріалами під водою клинок ножа обладнується додатковим хвилястим заточуванням на обуху та стропорізом біля колодки. Для господарських і ремонтних робіт на вістрі ножа виготовлена викрутка.
Об'ємна рифлена ручка анатомічної форми дає інтуїтивно визначити орієнтацію ножа в руці, виготовлена зі стійкого до агресивних середовищ нековзного матеріалу та забезпечує комфортне утримання під час будь-яких робіт і навантажень. Пластикові піхви з універсальним підвісом можуть бути розміщені як на тілі плавця, так і на спорядженні забезпечені надійним і зручним механізмом замикання.
Ніж зручний для роботи як голою рукою, так і в рукавичках. Яскравий бузковий забарвлення колодки помітний під водою й в умовах недостатнього освітлення. Міцний, з потужним клинком для підводних робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 180 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 110 |
| Додаткова інформація | У комплекті з чохлом є гумові ремінці для кріплення ножа на тілі дайвера або обладнанні. |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Пластик, Гума |
| Матеріал чохла/ніжний | пластик |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Покриття клинка | Anodized |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Дайвінг |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 26 мм |
- Ціна: 448 ₴




