Grand Way 2670 ACWP — це модель нескладного ножа, який припаде до душі всім, хто захоплюється полюванням і туризмом.
Клинок цього ножа виготовлений із неіржавкої сталі 440C. Ця марка характеризується стійкістю до іржі, що робить її чудовим варіантом для тих клинків, які використовуються в умовах підвищеної вологості. Це актуально для походів і подорожей у лісостій місцевості, якій властива природна вологість, а не тільки звичайне намокання від дощу.
Не можна зазначити й такі її корисні механічні властивості, як зносостійкість і опірність навантаженням. Тому вона часто використовується у виробництві мисливських і туристичних ножів, як-от 2670 ACWP.
Форма клинка — зі зниженням лінії обуха, розширює функціонал ножа та робить його багатозадачним. З такою формою він добре не тільки ріже, але й проколює й успішно впаровує матеріали різної щільності.
Головна особливість ножа 2670 ACWP — це баланс його спокійної краси та практичності. Дизайн ножа, що тішить око, не знижує його функціональності, це повноцінний різальний інструмент для похідно-польових умов.
Вдале очеплення дзеркального полірування сталі, теплих тонів дерева та латунних елементів, приємне дало змогу створити реально привабливий образ ножа.
Колодка прикрашена та посилена латунним больстером і навершям. Продумані форми колодки, з вигинами та потовщеннями, забезпечують користувачеві зручність і міцність схоплення.
2670 ACWP — це модель багатозадачного ножа, який допоможе вам стати в пригоді і в поході або якості варіанту, якщо ви підшукуєте корисний і приємний подарунок.
Клинок із неіржавкої сталі, зручна ручка, а також вдалий дизайн і стильний вигляд — роблять 2670 ACWP гарним варіантом для прихильників активного відпочинку на природі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 165 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 120 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Матеріал чохла/ніжний | Кожа |
| Загальна довжина | 265 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Мисливські |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 1 214 ₴







