
Нож Morakniv Kansbol Survival Kit. Green
2 850 ₴
- В наявності
- Код: 23050230
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Morakniv Kansbol — продовження лінійки популярних універсальних ножів Outdoor 2000 з оновленим сучасним дизайном колодки. Клинок завдовжки 109 мм виготовлений зі шведської неіржавкої сталі Sandvik 12C27, оброблений методами/"стоунвош/" і сатинування, оптимально підійде для виконання більшості побутових, туристичних і мисливських завдань. Колодка виготовлена з міцних полімерів. Для запобігання ковзанню та підвищенню комфорту в утриманні, ручка має прогумоване покриття, а також текстуровану вставку всередині. Отвір у тильній частині колодки передбачений для кріплення темляка.
У комплекті пластикові піхви з поясним кріпленням.
Ніж комплектується набором аксесуарів Morakniv Survival Kit.
Morakniv Survival Kit являє собою набір для виживання, яким треба завести кожному мандрівникові. Набір складається з алмазної стругачки та вогню та паракорду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoraKniv |
| Колір | Зелений |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 109 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13912 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 109 |
| Довжина загальна, мм | 226 |
| Мoдель. | Kansbol, Kansbol |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Sandvik 12C27 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Пластик |
| Загальна довжина | 226 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Країна виробник | Швеція, Швеція |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,5 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір чохла/ніжний | green |
| Чохол/ножини | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴






