Характеристики
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 157 мм |
| Товщина леза | 4.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RASM5 |
| Довжина клинка, мм | 157 |
| Довжина загальна, мм | 298 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Сокіл-5, Сокіл-5 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Damascus |
| Матеріал накладки/ручки | Дерево, Полімер |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Шкіряні піхви |
| Загальна довжина | 298 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4,1 |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 920 ₴







