Клинок ножа Fox Revolver виготовлений із неіржавкої сталі 440С або D2, залежно від модифікації. У моделі, позначеній як BF-740TI, поверхня оброблена патентованим покриттям Titanium Idroglider®, яке надає клинку підвищену опірність подряпинам і корозії. Модель BF-740OD має покриття Satin. У поєднанні з високими спусками, які ідеально пристосовані для розрізання, клинок може виконати найширший спектр завдань.
Накладки на колодці виготовлені з текстурованого склотекстоліту G-10 або Micarta (залежно від модифікації). Встановлена сталева кишенькова кліпса.
За м'яке, але швидке розкриття відповідає фліпер і високоякісний підшипник, а за надійне утримання клинка в робочому положенні — замок типу Liner Lock.
Ніж Fox Revolver призначений для щоденного носіння.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black Fox |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BF-740 OD |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 90 |
| Довжина загальна, мм | 215 |
| Довжина леза | 90 мм |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | BF-740 Revolver, BF-740 Revolver |
| Марка сталі/Матеріал клинка | D2 |
| Матеріал накладки/ручки | Мікарта |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 57-59 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина леза | 4 мм |
| Товщина клинка, мм | 4 |
| Колір чохла/ніжний | green |
- Ціна: 1 720 ₴



