Bracket — складаний ніж щоденного носіння (EDC), вважається збільшеною версією ножа моделі Static, але має кілька істотних відмінностей. Клинок схожий на клинок Static: виготовлений зі сталі 8Cr13MoV, у форматі Cleaver який чимось схожий на Ship Foot, має зручний чоїл і насічки на обуху для упору пальцем.
Підпружинений клинок витягується за допомогою фліпера та фіксується в робочому положенні сталевою пластиною замка Frame Lock.
Передня накладка на ручку виготовлена з текстурованого GFN, а тильна сторона з неіржавкої сталі з фінішним обробленням stonewash. Ніж має отвір для темляка та обладнаний двосторонньою кліпсою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 86 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3455 |
| Довжина клинка, мм | 86 |
| Довжина загальна, мм | 197 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Bracket, Bracket |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал накладки/ручки | Неіржавка сталь, GFN |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 197 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер, Асист |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 56-58 |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2.8 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 560 ₴



