Cannonball — це складаний ніж для щоденного носіння. Назва його можна перекласти як «пушкове ядро», що відповідає концепції ножа — міцний і зносостійкий. Клинок ножа виготовлений із високовуглецевої інструментальної сталі D2 у форматі Drop Point. Відкриття реалізується за допомогою фліпера, фіксується замком Frame Lock.
Ручка вигнута, ергономічна — виготовлена з неіржавкої сталі з PVD обробленням і має отвір під темляк. Спеціальний геометричний вигин дає змогу зручніше тримати ніж під час роботи. Кліпса — двостороння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Товщина леза | 2.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2061 |
| Мoдель. | Cannonball |
| Загальна довжина | 203 мм |
| Твердість леза | 64 |
| Тип замка | Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Паковання | Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 650 ₴


