Подальший розвиток беззамкових ножів Ladybug вплинуло на появу ножа GrassHopper. Завдяки гладкій поверхні ручки, ніж можна кастомізувати, прикрасивши його гравюрою або інкрустацією. Цей маленький інструмент можна закріпити на брелоку або переносити на шиї.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 58 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C138BKP |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Sal Glesser |
| Довжина клинка, мм | 58 |
| Довжина загальна, мм | 129 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | GrassHopper, GrassHopper |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Sandvik 12C27 |
| Матеріал накладки/ручки | Неіржавка сталь |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Black |
| Загальна довжина | 129 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Slip Joint, Slip Joint |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 580 ₴




