Одним із найзнаменитіших ножів Spyderco стала модель Police, виробництво якого почалося 1984 року. Як випливає з його назви, цей ніж призначався для екіпірування патрульних поліцейських і бійців силових структур і тому тривалий час у вільну продаж не надходив.
В асортименті компанії Ібіс представлені ножі Spyderco Police 4 покоління.
Клинок виготовлений із порошкової інструментальної сталі Bohler K390, збагаченої ванадієм, вольфрамом і кобальтом. Характеризується високою твердістю, гарною в'язкістю і зносостійкістю. Не є неіржавкою, тому потребує відповідного догляду та поводження для захисту від корозії.
Також використовується преміумсталі VG-10, відома своїми високими показниками стійкості до корозії й легкості в правленні.
Залежно від моделі, клинок має звичайний (PlainEdge) або серейторний (Spyderedge) тип різальної крайки.
Колодка ножа Police виготовляється з листової неіржавкої сталі, тонкої та міцної з накладками з нековзного матеріалу G-10 або FRN.
Замок back-lock. На важелі фіксатора зроблена запобіжна виїмка, завдяки якій важіль неможливо випадково натиснути та утопити всередину колодки у разі сильного стиснення.
Ніж комплектується чотирма позиційною кліпсою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Країна виробник | Японія |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 111 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C07FP4K390 |
| Мoдель. | Police 4 |
| Загальна довжина | 253 мм |
| Твердість леза | 63 |
| Тип замка | Back Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Паковання | Коробка |
| Колір чохла/ніжний | blue |
- Ціна: 8 520 ₴


