
Нож Spyderco Salt 2 Plainedge LC200N green
5 840 ₴
- В наявності
- Код: 871465
Раніше в середовищі виробників ножів міф про існування сталі з високоефективними різальними характеристиками, яка водночас ніколи не заіржавіє. І ось цей міф був розвіяний із створенням сталі марки H-1. Ця сталь випускається японською корпорацією Хітачі та відрізняється від інших сталей повною відсутністю у своєму складі вуглецю. Його місце та функції в молекулярному складі цієї сталі виконує азот. Азот і хлориди, розчинені у воді (особливо в морській) не утворюють хімічних сполук, а отже, не призводять до корозії сталі.
Ножі серії Salt 1 обладнуються ручками, які також повністю не схильні до впливу солоної води. Матеріалом був нейлон, заповнений скловолокном (FRN) — він дуже легкий, але водночас надзвичайно міцний. Формується литтям, тому його двоспрямована текстурована поверхня дуже надійно утримується долонею за будь-яких погодних умов.
Spyderco не стоїть на місці та модифікують свою серію Salt 1 і виводять на ринок серію Salt 2. Як і попередник, вона відтворює модифікацію Delica зі збільшеним отвором для відкривання й додатковий отвір для шнура. Як і в разі з різницею між Pacific Salt 1 і 2, різниця між Salt 1 і 2 полягає в поліпшеному руків'я, кліпсі й іноді марці сталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Колір | Зелений |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 76 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C88FPGR2 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 76 |
| Довжина загальна, мм | 183 |
| Кишенькова кліпса | Чотирипозиційна |
| Мoдель. | Salt 2, Salt 2 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | LC200N |
| Матеріал накладки/ручки | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Загальна довжина | 183 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 56 |
| Тип замка | Back Lock, Back Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,5 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір чохла/ніжний | green |
- Ціна: 5 840 ₴





