Сучасний складаний ніж із клинком із високоякісної неіржавкої сталі, додатково легованої молібденом і ванадієм. Збалансований склад сталі марки 8Cr13MoV забезпечує тривалу роботу без заточування, гарну стійкість до іржі та високу міцність, а якісне заводське заточування клинка впевнений різ. Ця модель була випущена за проєктом компанії Grandway.
Продумана геометрія клинка, загартованого до 59 HRC, має чудове поєднання міцності та гарного різання. Приємна важкість ножа утворена міцними сталевими плашками колодки та масивною фурнітурою, що скріплює клинок і міцну ручку. Відкрита конструкція колодки на гвинтах дає змогу легко регулювати ніж, ремонтувати та чистити.
Міцному складаному ножу потрібен надійний замок — у цьому ножі це добре себе зарекомендував лінійний замок «Liner Lock». Замок надійний у своїй простоті, відпрацьований у виробництві та вкрай невибагливий. Накладки колодки виготовлені з композитного матеріалу G-10. G-10 — склопластик високої якості. Композиція фенольних смол і скловолокна має чудову міцність, оливобензостійкість, стійкість до вологи, не проводить електричний струм, довговічна та технологічна. Шорсткі двоколірні накладки з G-10 приємні на дотик і не ковзають навіть у мокрій руці, а 3d оброблення колодки забезпечує комфортне утримання ножа та неповторний зовнішній вигляд. Шпіньки на клинку та конструкція замку дають змогу відкривати та складати ніж однією рукою. Наявність кліпси забезпечує зручне постійне носіння ножа із собою.
Збалансований якісний ніж оригінального дизайну з чудовою ергономікою
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧОХОЛ-XL (ЧОРН) — A| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 165 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Додаткова інформація | результати випробувань твердості сталі представлені на фото |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 58-59 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 29 мм |
- Ціна: 1 378 ₴








