Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовим параметром цього ножа є те, що немає упору.
Сучасний складаний ніж із клинком із високоякісної неіржавкої сталі, додатково легованої молібденом і ванадієм. Збалансований склад сталі марки 8Cr13MoV забезпечує тривалу роботу без заточування, гарну стійкість до іржі та високу міцність. Вузький і міцний клинок, загартований до 59 HRC, має гарне різання й чудову проникність.
Міцні сталеві плашки колодки та масивна фурнітура надають ножу міцності та надійності. Відкрита конструкція на гвинтах дає змогу легко регулювати ніж, ремонтувати та чистити. Міцному складаному ножу потрібен надійний замок — у цьому ножі це лінійний замок, що добре себе зарекомендував. Замок надійний у своїй простоті, відпрацьований у виробництві та вкрай невибагливий. Накладки на колодці виготовлені з красивого та міцного червоного дерева.
Деревина, яка використовується для виготовлення накладок, пройшла спеціальне оброблення та стійка проти вологи, гниття й шкідників. Теплі на морозі та приємні на дотик накладки мають гарну текстуру та мають чудовий вигляд. Шпеник на клинку, а також конструкція замка дають змогу відкривати та складати ніж однією рукою.
Наявність кліпси забезпечує зручне постійне носіння ножа із собою.Елегантний, нетяжний ніж із досить довгим клинком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Колір | Червоний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 130 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Додаткова інформація | результати випробувань твердості сталі представлені на фото |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал руків'я | Червоне дерево |
| Матеріал чохла/ніжний | Кордура |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 58-59 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Ширина | 26 мм |
- Ціна: 800 ₴









