Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, брак упору.
Сучасний складаний ніж із клинком із високоякісної неіржавкої сталі, додатково легованої молібденом і ванадієм. Збалансований склад сталі марки 8Cr13MoV забезпечує тривалу роботу без заточування, гарну стійкість до іржі та високу міцність. Недовжений, вузький і міцний клинок, загартований до 59 HRC, має гарне різання й чудову проникність.
Приємну важкість ножу надають міцні сталеві плашки колодки та масивна фурнітура, скріплювальну клинок і колодку. Відкрита конструкція на гвинтах дає змогу легко регулювати ніж, ремонтувати та чистити. Міцному складаному ножу потрібен надійний замок — у цьому ножі це добре себе зарекомендував «Frame Lock». Замок винятково міцний і надійний у своїй простоті, відпрацьований у виробництві та вкрай невибагливий. Вузька та елегантна ручка підійде для невеликої руки та делікатних робіт.
Накладки на колодці виготовлені з красивого та міцного дерева. Деревина, яка використовується для виготовлення накладок, пройшла спеціальне оброблення та стійка проти вологи, гниття й шкідників. Теплі на морозі та приємні на дотик накладки мають гарну текстуру та мають чудовий вигляд.
Отвір особливої форми на клинку, а також конструкція замка дають змогу відкривати та складати ніж однією рукою. Наявність кліпси забезпечує зручне постійне носіння ножа із собою.Невеликий, елегантний, міцний, надійний і універсальний ніж на щодень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 106 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 121 |
| Додаткова інформація | результати випробувань твердості сталі представлені на фото |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Матеріал чохла/ніжний | Кордура |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 58-59 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 879 ₴










