Захисний кейс Nanuk 995 прекрасно підійде для зберігання і транспортування зброї, штативів, цибулі та інших довгомірів до 1321 мм.
Кейс виготовлений з ударостійкої смоли NK-7, а всі його металеві елементи — з неіржавкої сталі. Nanuk 995 практичний завдяки своїй продуманій конструкції. Він поглинає удари, не пошкоджуючи корпус і, що найважливіше, його вміст. Запатентована система застібок PowerClaw з підтримкою TSA не тільки запобігає відкриттю кейса під час транспортування або під час падіння, але й дає змогу працівникам служб безпеки доглядати вміст для перевірки під час подорожі. Щільне прилягання кришки до корпусу забезпечує повну водонепроникність і пилонепроникність. Стандарт захисту — IP67.
Модель 995 обладнана двома пружними ручками, 4 засувками PowerClaw і 2 поліуретановими колесами з плавним ходом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nanuk |
| Колір | Оливковий |
| Тип | Кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 995-1006 |
| Внутрішні розміри, Д х Ш х В | 1321х368х152 мм |
| Додаткова інформація | Коліщатка — 2 шт., Коліщатка — 2 шт. |
| Кобури, чохли, кейси | Кейси |
| Мoдель. | Кейс 995, Кейс 995 |
| Маса, кг | 10 кг |
| Матеріал | Пластик, пластик |
| Підкатегорія | Кейси |
| Розміри, ДхШхВ | 1399х440х168 мм |
- Ціна: 23 390 ₴







