
Нож Cold Steel Click-N-Cut Slock Master
1 520 ₴
- В наявності
- Код: 12601492
Компанія Cold Steel вирішила довести універсальність одного зі своїх ножів до абсолюту та випустила модель Click-N-Cut. Головною відмітною рисою цього ножа є три клинки найрізноманітніших профілів зі звичайною та серейторною різальною крайкою. Заміна проводиться дуже просто — необхідно натиснути на «коромисло», яке точно таке саме, як і в замка Tri-Ad lock, потім акуратно вийняти клинок із колодки. Після цього взяти клинок, який більш підходить для поточного завдання, і так само акуратно вставити в колодку, після чого защіпнути його «коромислом». Компанія Cold Steel славиться своєю винахідливістю й почуттям гумору, тому створити ніж-фікс, схожий на складаний, цілком у їхньому стилі. Клинки викувані з японської неіржавкої сталі 420J2, колодка з міцного ABS-пластику. Як і більшість утилітарних ножів від Cold Steel, модель Click-N-Cut має виражену підпальцеву виїмку. Довгуваті отвори, які у звичайному складаному ножі слугували б для відкриття клинка, у цьому мають більш декоративну функцію.
Ніж постачається з піхвами з Secure-Ex, у яких передбачено не тільки основне відділення для власне ножа, але й дві додаткові кишені для клинків. Піхви кріпляться до пояса широкою кліпсою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 64 мм |
| Товщина леза | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS-40AT |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 64 |
| Довжина загальна, мм | 165 |
| Додаткова інформація | Один із клинків із серейторною різальною крайкою, Один із клинків із серейторною різальною крайкою |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Click-N-Cut, Click-N-Cut |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 420J2 |
| Матеріал накладки/ручки | ABS |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Пластикові піхви з кріпленням |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 165 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Країна виробник | Тайвань, Тайвань |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип замка | Tri-Ad lock, Tri-Ad lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 1,5 |
| Колір чохла/ніжний | red |
| Чохол/ножини | Пластикові піхви з кріпленням |
- Ціна: 1 520 ₴



