Лінійка складаних ножів Ti-Lite від відомої компанії Cold Steel — це ремейк популярного пружинного стилету 50-х років, який відрізняється витонченим дизайном і чудовими технічними характеристиками.
Для виготовлення клинка форми Spear-Point залежно від моделі використовується:
— сталь АUS-8 японського виробництва, спеціально розроблена для компанії.
- порошкова сталь CPM S35VN — мартенситна неіржавка сталь; — сталь преміумкласу.
- Carpenter CTS® XHP Alloy, яка відома своєю високою твердістю і зносостійкістю.
— AUS 10A, з ванадієм, аналог американської 440C.
Клинок обладнаний фальшлезом до середини обуха, завдяки чому має чудові проникні здібності. Витягується клинок або за допомогою шпеника, або з використанням фліпера. Наявність вейва додає ще один альтернативний варіант для вилучення клинка під час вихоплювання ножа з кишені штанів.
Для виготовлення накладок на колодку використовується:
- Склотекстоліт G-10.
- Алюміній 7075 Т6.
- Інноваційний матеріал композитного типу — zytel.
Перфорована ручка має зручний форм-фактор, а використовувані матеріали запобігають зісковзуванню ножа в руці.
Модельний ряд має як повнорозмірні моделі загальною довжиною 330 мм, так і моделі завдовжки 222 мм.
Для максимальної міцності та безпеки в модельному ряді Ti-Lite використовується модифікований Liner Lock. Частина пластини в замку відігнута та має спеціальні насічки, що полегшують використання замку.
Моделі обладнані полегшеною кліпсою для глибокого носіння в кишені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 102 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS-26SK4 |
| Мoдель. | Ti-Lite |
| Загальна довжина | 222 мм |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип замка | Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
- Ціна: 3 400 ₴


