Ніж складаний WK07007
Як перевага цієї моделі можна перерахувати:
- 95 мм клинок із неіржавкої сталі 5Cr15MoV;
- вага ножа — 190 г;
- компактні габарити в складеному стані;
- поверхня клинка — стильна комбінація чорного покриття та сатинування;
- надійний замок типу Liner Lock;
- напівавтоматичний викид клинка (асист);
- цікавий тактичний дизайн;
- доступна ціна.
Звісно, Grand Way WK07007 — це бюджетна модель. Не варто пред'являти до неї екстремальні вимоги на кшталт тих, що так люблять оглядачі ножів топового сегмента. Але якщо вам потрібен простий і легкий кишеньковий ніж для виконання повсякденних завдань, купіть Grand Way WK07007 і просто користуйтеся ним, коли знадобиться. Це якраз те, для чого він створений.
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам х.о.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-XL (КОРИЧН) — AХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 190 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 120 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 5Cr15MoV |
| Матеріал руків'я | алюміній |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Покриття клинка | Paint, Satin Finish |
| Твердість леза | 56-57 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴







