Під брендом Fox Knives випускаються переважно мисливські ножі, хоча широкий асортимент містить ножі для активного відпочинку та повсякденного носіння. Високі технологічні стандарти, різноманітність матеріалів і варіантів виготовлення моделей дасть змогу вибрати найбільш відповідний для Вас варіант!
Лінійка ножів із фіксованим клинком від Русса Коммера під назвою Alaskan Hunter містить різні моделі, що вирізняються профілем клинка.
Проте, загальні елементи, які виділяють ці вироби з низки мисливських ножів, дуже цікаві.
Наприклад, неіржавка німецька сталь Bestar BECUT, використана для виготовлення клинків, вирізняється твердістю, добрим утриманням різальної крайки та корозійною стійкістю — і все це завдяки втілянню в сплав ніобію, який з успіхом замінив ванадій.
Також цікава ручка з інтегрованим кільцем під вказівний палець і плавною геометрією частини, яка прилягає безпосередньо до долоні. Така форма гарантує наднадійне утримання ножа й ідеальний контроль під час виконання будь-яких, навіть найважчих робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fox |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FX-621 B |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Russ Kommer |
| Довжина клинка, мм | 110 |
| Довжина загальна, мм | 245 |
| Мoдель. | Alaskan Hunter Fix, Alaskan Hunter Fix |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Becut Bestar |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Шкіряні піхви |
| Обробка клинка/Покриття | Idroglider |
| Загальна довжина | 245 мм |
| Підкатегорія | Холодна зброя |
| Твердість леза | 56-58 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4 |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
- Ціна: 2 760 ₴



