Collateral — це складаний ніж для повсякденного носіння з фірмовою системою безпечного відкривання SpeedSafe®.
Клинок у форматі Spear Point з вигнутою різальною крайкою, що робить його схожим із форматом Sheep foot, виготовлений зі сталі D2 з покриттям Satin. Відкривається клинок за допомогою фліпера, фіксується на замок Frame lock.
Ручка має зручний вигин, виготовлена з неіржавкої сталі та текстурного вуглецевого волокна. На тильнику розташований відкритий лемент, на який можна зав'язати темляк або просто обмотати паракордом. Кліпса двостороння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 86 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5500 |
| Мoдель. | Collateral |
| Загальна довжина | 203 мм |
| Твердість леза | 64 |
| Тип замка | Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 430 ₴


