Drivetrain — це складаний ніж для щоденного носіння з фірмовою системою SpeedSafe®. Особливістю його є наявність додаткового малого аварійного ножа, яким можна ефективно розрізати стропу, а склобоєм у тильній частині колодки — розбити скло.
Основний клинок і клинок аварійного ножа виготовлені з інструментальної сталі D2. Основний клинок виготовлений у форматі Drop Point із вигином, відкриватися може як фліпером, так і за допомогою шпеника. На обуху має насічки для зручного упору великим пальцем. Аварійний ніж розташований у протилежній частині колодки, відкривається під спеціально обмеженим кутом. Обидва клинки фіксуються на індивідуальні замки типу Liner lock.
Колодка виготовлена в сучасному зручному дизайні з накладками з GFN з текстурованою поверхнею. Кліпса одностороння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 81 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8655 |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 81 |
| Довжина загальна, мм | 193 |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Drivetrain, Drivetrain |
| Марка сталі/Матеріал клинка | D2 |
| Матеріал накладки/ручки | GFN |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 193 мм |
| Відкривання ножа | Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 64 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,8 |
- Ціна: 3 320 ₴



