Endgame — це складаний ніж для повсякденного носіння, виготовлений у футуристичному дизайні.
Клинок у форматі Spear Point з вигнутою різальною крайкою, що робить його схожим на формат Sheep foot, виготовлений зі сталі D2 з покриттям Stonewash. Варто зазначити цікаву геометрію клинка, що відкриває широкий ряд можливостей. Відкривається клинок за допомогою фліпера, фіксується на замок Frame lock.
Колодка має зручний вигин, виготовлена з неіржавкої сталі та текстурного GFN. Отже, вона розбита на сегменти, формуючи текстурний візерунок колодки, який спрощує утримання ножа під час роботи. Важливо згадати, що сегментна деталь кришка на осьовому гвинті спрощує процес змащування кулькопідшипника. Кліпса двостороння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 83 мм |
| Товщина леза | 2.75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2095 |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 83 |
| Довжина загальна, мм | 191 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Endgame, Endgame |
| Марка сталі/Матеріал клинка | D2 |
| Матеріал накладки/ручки | Неіржавка сталь, GFN |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 191 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 64 |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,75 |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 160 ₴



