Серія Leek містить одні з найпопулярніших ножів для щоденного користування авторства відомого дизайнера Кена Оніона. Всі вони обладнані системою швидкого відкривання SpeedSafe®, що дає змогу м'яко та швидко надати ніж у робочий стан одним лише натисканням на шпеник клинка. І неважливо, якою рукою — правою чи лівою! Різні модифікації Leek пропонують різні варіанти матеріалу ручки, кольори, сталі та навіть покриття клинка. Отже, будь-який, навіть найвимогливіший покупець, знайде собі відповідний Leek.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 76 мм |
| Товщина леза | 2.29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1660RBW |
| Дизайнер | Ken Onion |
| Довжина клинка, мм | 76 |
| Довжина загальна, мм | 179 |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Leek, Leek |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Sandvik 14C28N |
| Матеріал накладки/ручки | Неіржавка сталь |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | BSW (Black Stonewash), Black oxide |
| Загальна довжина | 179 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер, Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | США, США |
| Твердість леза | 55-62 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,29 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 680 ₴







