Outright — серія ножів від Kershaw, виготовлених у футуристичній манері, одночасно з характерними елементами класичного слайсера.
Клинок у форматі Trailing Point з фальшлезом і насічками на обуху, виготовлений зі сталі 8Cr13MoV з PVD покриттям. Відкривається як фліпером, так і шпеником і фіксується на замок Frame Lock.
Ручка спроєктована з характерним вигином, накладкою G-10 і неіржавкою сталлю, також має PVD покриття. Геометрія колодки дає змогу ефективно користуватися ножем за будь-якого хвату. Є одностороння кліпса.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 76 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8320BLK |
| Мoдель. | Outright |
| Загальна довжина | 181 мм |
| Твердість леза | 56-58 |
| Тип замка | Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Колір чохла/ніжний | black |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 090 ₴


