Складані ножі Strata являють собою вдосконалені іспанські традиційні ножі Navaja. Ці ножі прекрасні супутники як у господарсько-побутовій сфері, так і під час вилазок на природу. Їхній дизайн поєднує в собі гарячі профілі іспанських класичних ножівдові та сучасні інноваційні деталі.
Клинок профілю Clip Point або Cleaver, виготовлений зі сталі марки D2, прекрасно рубає, коліт і ріже. Відкривається фліпером і фіксується на замок Frame lock.
Колодка має зручний вигин, що дає змогу гнучкості маніпуляцій під час роботи. Одна її сторона зроблена з G10, а сторона із замком — з неіржавкої сталі. Також колодка забезпечена однобічною кліпсою.
У серії Strata на цей момент представлені три моделі: Strata, Strata XL і Strata-Cleaver. Різниця між ними в розмірі, масі та профілі клинків, а технічно ці моделі ідентичні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 114 мм |
| Товщина леза | 2.75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2076 |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 114 |
| Довжина загальна, мм | 251 |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Strata, Strata |
| Марка сталі/Матеріал клинка | D2 |
| Матеріал накладки/ручки | Неіржавка сталь, G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Bead Blast |
| Загальна довжина | 251 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | Китай, Китай |
| Твердість леза | 64 |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,75 |
- Ціна: 4 310 ₴



