Колекціонери з усього світу з нетерпінням чекають на ножів із бажаної спеціальної серії Boker Collection щороку. Різні моделі ножів Boker Plus Collection вже багато років прикрашають вітрини незліченних шанувальників ножів. Ідеально підібраний симбіоз матеріалу, дизайну та функціональності дають змогу створювати справді чудові екземпляри.
Boker Plus Collection 2021 була розроблена в співпраці з американським виробником ножів Барром Рексфордом, який уже зробив собі ім'я у світі ножів завдяки своїм сучасним і частково екстравагантним дизайнам.
Новий Boker Plus Collection 2021 має вигляд як джентельменський ніж, але це не заважає йому з легкістю виконувати будь-які повсякденні завдання.
Клинок універсальної форми Drop point виготовлений із високоміцної порошкової сталі М390. Завдяки системі кулькових підшипників клинок легко витягується й надійно фіксується замком Frame Lock. Шпеник і кільце навколо осьового гвинта анодовані бронзою й доповнюють загальний дизайн ножа.
Накладки на ручку виготовлені з комбінації титану та вуглецевого волокна. Таке поєднання додає ножу вишуканості та виділяє його серед інших ножів. Для зручного щоденного носіння ніж обладнаний кліпсою з титану та отвором для кріплення темляка.
Boker Plus Collection 2021 виготовлений у кількості 500 одиниць. Постачається в якісному нейлоновому футлярі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 88 мм |
| Товщина леза | 3.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 01BO2021 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Todd Rexford |
| Довжина клинка, мм | 88 |
| Довжина загальна, мм | 208 |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Collection 2021, Collection 2021 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | M390 |
| Матеріал накладки/ручки | Вуглецеве волокно, Титан |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 208 мм |
| Відкривання ножа | Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3.7 |
- Ціна: 13 270 ₴









