Складаний ніж Boker Plus Bonfire Bubinga — це поєднання класичного дизайну кишенькового ножа та бездоганна якість виготовлення.
Клинок із тонким профілем і завдовжки 87 мм має прямі спуски практично від самого обуха. Як матеріал клинка використовується інструментальна сталь високої якості — D2. Ця сталь наділена чудовими експлуатаційними властивостями та здатна тривалий час зберігати заточування.
Приводиться клинок у робоче положення за допомогою нігтьового зачіпу та надійно фіксується замком Liner Lock.
Накладки на колодку виготовлені з дерева Бубінгу: деревина сімейства Бобових. Деревина цього сімейства вирізняється високими показниками твердості, має гарну текстуру та часто використовується для виготовлення арф і класичних гітар.
Для зручного щоденного носіння в кишені на ножі передбачена кліпса глибокої посадки.
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 87 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 01BO181 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 87 |
| Довжина загальна, мм | 209 |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Bonfire, Bonfire |
| Марка сталі/Матеріал клинка | D2 |
| Матеріал накладки/ручки | Дерево |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 209 мм |
| Відкривання ножа | Виїмка для нігтя |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Виробник | Boker Plus |
| Країна виробник | Китай, Китай |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,8 |
- Ціна: 3 900 ₴






