Tremolo — це ніж для щоденного носіння з фірмовою системою відкривання SpeedSafe. Серед цікавих нюансів можна виділити строгий і зручний дизайн із добре розрахованим балансом.
Клинок у форматі Clip Point з фальшлезом виготовлений зі сталі 4Cr14, відкривається фліпером, на обуху виведені ребра для зручного упору великим пальцем. В основі клинка представлений невеликий чоіл. Фіксується на замок Liner Lock.
Колодка виготовлена з GFN з елементами зі сталі, має зручний вигин і забезпечує прекрасне захоплення. Кліпса двостороння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 79 мм |
| Товщина леза | 2.75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1390 |
| Мoдель. | Tremolo |
| Загальна довжина | 184 мм |
| Твердість леза | 50-54 |
| Тип замка | Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 560 ₴


