Grand Way 18023-7 розкривається простим натисканням кнопки. Водночас лезо автоматично викидається з одного з «боків» колодки (окуда та пішла назва цього типу ножів).
Незаперечними перевагами конструкцій такого типу є:
- Можливість розкриття ножа однією рукою.
- Висока швидкість реакції пружинного механізму.
- Ефектність спрацювання.
Однією з відомих складнощів, що супроводжують автоматичні складані ножі, є можливість їх мимовільного спрацьовування. У моделі 18023-7 це питання розв'язане введенням у конструкцію запобіжника. Невеликий важіль у передній частині колодки легко блокує пружинний механізм і запобігає його активації без вашого на те бажання. Це рішення неабияк підвищує безпеку та комфорт експлуатації ножа.
Купуючи Grand Way 18023-7, ви отримуєте недорогий, але водночас досить добротно зібраний автоматичний складаний ніж, безпечний і надійний.
До цього ножа ви можете придбати додатково шкіряний чохол зі шкіри вищого ґатунку від українського виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 225 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 93 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 117 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | 420 Steel |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Покриття клинка | Ti-Ni(Titanium Nitride) |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Викидні |
| Тип замка | Button lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Ширина | 27 мм |
- Ціна: 370 ₴







