Складаний ніж Feldspar являє собою чудове поєднання практичності й універсальності.
Модель обладнана клинком профілю Drop point і, залежно від модифікації, клинок виготовляється з високоякісної сталі D2 або AR-RPM9. Форма клинка вважається універсальною і має чудові коляльні та різальні властивості. Загальна довжина ножа — 209,6 мм, а довжина клинка — 89,67 мм.
Витягується клинок за допомогою шпеника, а наявність кулькопідшипникової системи забезпечує плавний вихід клинка.
Накладки на ручку виготовлені з ударостійкого склотекстоліту G-10 або карбону, який забезпечує надійне утримання в руці, а привабливий зовнішній вигляд виробу досягається завдяки поліруванню.
Модель має двосторонній кліпс і отвір для кріплення темляка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CJRB |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Помаранчевий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 88.9 мм |
| Товщина леза | 3.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1912-BOEF |
| Мoдель. | Feldspar |
| Загальна довжина | 206 мм |
| Твердість леза | 59-60 |
| Тип замка | Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Паковання | Коробка |
| Колір чохла/ніжний | Orange |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 280 ₴


