
Ніж CJRB Crag Black Blade Carbone Fiber
2 200 ₴
- В наявності
- Код: 27980297
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складаний ніж CJRB Crag — модель з унікальним дизайном, виготовлена з якісних матеріалів, що робить цей ніж чудовим доповненням до EDC-набору.
Залежно від модифікації, клинок виготовляється з високоміцної сталі D2 або порошкової AR-RPM9, які мають високі показники зносостійкості, а також здатність зберігати різальну крайку гострою тривалий час. Клинок має високі спуски практично від самого обуха та гравіювання з назвою компанії.
Клинок легко витягується за допомогою зручного фліпера або шпеника, а наявність системи керамічних кулькопідшипників забезпечує плавний вихід клинка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CJRB |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 88.9 мм |
| Товщина леза | 3.175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1904-BCF |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 88,9 |
| Довжина загальна, мм | 206 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Crag, Crag |
| Марка сталі/Матеріал клинка | AR-RPM9 |
| Матеріал накладки/ручки | Вуглецеве волокно |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Black PVD Coating |
| Загальна довжина | 206 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 59-60 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,175 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір | Black |
| Колір чохла/ніжний | black |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴





