Заза Ревішвілі народився в Тбілісі, Грузія. Закінчив Тбілісський університет мистецтв. 1994 року переїхав у США. Виготовлення ножів довгий час було для Заза Ревішвілі хобі. Тепер проєктування та виготовлення ножів — його основний вид діяльності. На сьогодні Заза Ревішвілі є володарем 27 міжнародних нагород всесвітньо відомих виставок у Нью-Йорку, Атлантиці, Чикаго, Лос ≥Є, Парижі, Мюнхені та Мілані. Його роботи є в найвідоміших колекціях у США, Бразилії, Франції, Німеччині, Італії, Англії, Японії, Росії, Арабських емітрах, Центральній аравії та інших країнах. На сьогодні Заза Ревішвілі справедливо входить до топ 30 видатних майстрів із виготовлення штучних ножів у світі.
Оригінальний, одночасно витончений і агресивний ніж «Тигр» є справжнім витвором мистецтва.
Клинок викуваний із мозаїчної дамаської сталі в стилі «dragon skin», винайденого майстром Бертом Ратвордом. З цієї ж неймовірно гарної сталі сконструйований больстер. Накладки на колодці інкрустовані спесартинами — одним із різновидів граната. Тепле жовтогаряче сяйво цих каменів чудово відтіняє переливчасту мозаїку клинка.
Вихід клинка може бути як автоматичним — для цього потрібно натиснути на пластину, так і за допомогою невеликого шпеника, розташованого на обуху, ближче до п'яти клинка.
Ніж «Тигр» постачається в елегантній коробці світлого дерева та буде прекрасним подарунком дорогій людині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЗАЗ |
| Колір | Помаранчевий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Товщина леза | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Z121 |
| Гарантія | 6 місяців |
| Довжина клинка, мм | 110 |
| Довжина загальна, мм | 250 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Тигр, Тигр |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Damascus |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Відкривання ножа | Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,6 |
| Паковання | Подарункова коробка, Подарункова коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 440 000 ₴










