
Нож Microtech Exocet Tanto Point Stormtrooper
18 200 ₴
- В наявності
- Код: 14090316
Новинка 2019 року — серія компактних автоматичних edc-ножів із фронтальним викидом клинка Microtech Exocet. Модель розроблена спеціально для людей, які проживають на території, де за законом заборонено носити із собою ніж із клинком завдовжки понад 5 см. Зокрема для жителів і гостей Каліфорнії, США.
Залежно від виконання ножа, можуть відрізнятися колір і обробка клинка та фурнітури. Якість завжди залишається незмінно високою.
Марка сталі клинків може відрізнятися залежно від постачання. Варіанти сталей для клинків ножів: Carpenter CTS 204 P, Carpenter XHP, Bohler M390, Bohler ELMAX®.
Чергова модель із відсиланням до саги "Зоряні Війни", ніж з автоматичним викидом клинка Microtech Stormtrooper (Штурмовик) названий на честь елітних воїнів Галактичної Імперії Шива Палпатина. Колодка та покриття клинка — білого кольору. На кліпсі — герб Галактичної Імперії (Imperial Crest).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microtech |
| Колір | Білий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 50 мм |
| Товщина леза | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 158-1ST |
| Довжина клинка, мм | 50 |
| Довжина загальна, мм | 142 |
| Додаткова інформація | Отвір під темляк, Отвір під темляк |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Exocet, Exocet |
| Матеріал накладки/ручки | Алюміній |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Cerakote |
| Загальна довжина | 142 мм |
| Відкривання ножа | Автоматичний |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Auto OTF, Auto OTF |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 1,5 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 18 200 ₴



