Збройові кейси Megaline з міцного пластику виробляються для різних типів переломної зброї, штуцерів, оптики та пістолетів — залежно від складу моделі. Кейс щільно замикається на пластикові засувки або на клямки з кодовими замками. Є отвір для замикання на зовнішній замок. Металеві петлі втоплені всередину, що неабияк збільшує надійність замикання й термін експлуатації. Внутрішня частина кейса покрита спеціальним оливостійким поролоном. Таке покриття запобігає зміщенню зброї, патронів, оптики, аксесуарів у закритому кейсі та зберігає вміст кейса від потертостей і вм'ятин під час транспортування. Зручна ручка не натирає руку під час тривалого перенесення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Megaline |
| Колір | Чорний |
| Тип | Кейс |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Артикул | 603/0000CUBE |
| Внутрішні розміри, Д х Ш х В | 255 х 160 х 60 мм |
| Довжина, см | 26 |
| Кобури, чохли, кейси | Кейси |
| Мoдель. | Кейси Megaline, Кейси Megaline |
| Маса, кг | 0.346 кг |
| Матеріал | Пластик, пластик |
| Підкатегорія | Кейси |
| Розміри, ДхШхВ | 260 х 200 х 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴




