-
Grand Way WK 01118 — складаний ніж-фліпер із замком liner lock. Фліперами називають ножі, які розкриваються за допомогою так званого "плавця" (спеціального виступу на клинку). У разі розкритого клинка плавник виконує функцію невеликого, але надійного упору для руки. Як альтернативний спосіб розкриття ножа можна використовувати спеціальні виступи-зачепи в суху лінійку (шпіньки).
- Замок типу liner lock фактично являє собою просту пружину, яка замикає клинок у розкритому стані. Це один із найпростіших, надійних, а тому — поширених способів фіксації клинка в наш час. Складной нож Grand Way WK 01118 легко відкривати та закривати використовуючи лише одну руку. Водночас друга рука залишається незанятою, що не тільки зручно, а й може виявитися вкрай корисною в критичній ситуації.
- Клинок Grand Way WK 01118 виготовлений із неіржавкої сталі марки 3Cr13. Головними перевагами цієї сталі є виняткова стійкість до корозії, простота заточування й доступна ціна.
- Спуски клинка увігнуті. Фальшлезво забезпечує вістря чудову проникну здатність. Є добре затінні доли. Чорне покриття клинка не тільки є частиною тактичного дизайну, але й забезпечує йому додатковий захист від корозії та дрібних механічних пошкоджень.
- Колодка ножа складається з пари міцних сталевих лайнерів. Накладки ручок — пластикові. Що вкрай зручно, наприклад, взимку (рукання не охолоджуватиме й примерзатиме до долоні). На накладки нанесено стильний малюнок, що доповнює загальний тактичний дизайн ножа.
- На колодці є зручний кліпс, що дає змогу надійно закріпити ніж на кишені.
Чому вам варто купити складаний ніж Grand Way WK 01118?
Головна перевага цієї моделі в тому, що за своєї вкрай доступної ціни вона є повноцінним і працездатним складаним ножем. На відміну від дешевих ножів від "безім'яних" виробників, Grand Way WK 01118 дійсно ріже, дійсно складається й розкладається, його замок дійсно фіксує клинок.
Так, це недорогий ніж із недорогої сталі, але це — СПРАВЖНЯ, а не його імітація.
Тому, якщо ви хочете заощадити, але водночас купити справжній функціональний складаний ніж, Grand Way WK 01118 цілком може виявитися найвідповіднішим для вас варіантом.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (КОРИЧН) -В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 170 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 3Cr13 |
| Матеріал руків'я | алюміній, 420 Steel |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Покриття клинка | Paint |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Ширина | 27 мм |
- Ціна: 336 ₴






