
Ніж Spyderco Endura 4 Thin Blue Line напівсеррейтор
5 320 ₴
- В наявності
- Код: 871482
1990-го року Spyderco сколихнув світ, вивівши на ринок два ножі, Delica й Endura. Їх успіх пояснюється надійністю конструкції, простотою в експлуатації, відкриванням ножа однією рукою, чого до цього навіть не могли уявити. Вони — два найкращі бестселери Spyderco, і відтоді вони продовжують удосконалюватися.
За час присутності Endura і Delica на ринку покращилася їх ергономіка, модифікувалася сталь клинка та постійно збільшувалася показники роботи. Результатом цієї еволюції стали Endura4 и Delica4. В обох моделях тепер гвинтова конструкція, чищення стало набагато легшим. Подвійні каркасні напрямні в колодці з неіржавкої сталі роблять ніж міцнішим, водночас не додаючи ваги. На зворотному боці клинка є ребристий упор для пальця, а також фірмовий отвір для відкривання ножа.
Бронзові втулки пом'якшують відкривання/закривання ножа, а 4-позиційна кліпса може бути встановлена вгорі або внизу колодки, як із правого боку для правші, так і з лівого — для лівші.
Серії Thin Blue Line і Thin Red Line представлені компанією Spyderco спеціально до дня трагедії 11 вересня, двадцятиріччя якого випало на 2021 рік. Відмінністю від звичайних ножів серій: Rescue 3, Endura 4 або Endela, серед яких ця серія була запущена, є наявність бекспейсера та підкладки під лайнером синього або червоного кольору та гравіювання на клинку. Thin Blue Line — присвячується доблесним поліцейським США, клинок ножів цієї серії має гравіювання/"To Serve and Protect/". Thin Red Line — присвячується сміливим пожежникам і рятувальникам США, клинки серії мають гравіювання/"Save and Serve/".
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 97 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Артикул | C10FPSBKBL |
| Мoдель. | Endura |
| Загальна довжина | 233 мм |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип замка | Back Lock |
| Тип різальної крайки | Напівсеррейтор |
| Паковання | Коробка |
| Колір чохла/ніжний | black |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 5 320 ₴

