Компанія Spyderco в команді з тренером Майклом Янічем розробила EDC-ніж Yojumbo, який відразу зайняв почесне місце серед своїх побратимів. І це справедливо, з огляду на корисні якості інструмента.
Треба зазначити окремо безкомпромісні різальні властивості клинка Yojumbo. Поєднання форми «wharncliffe» з увігнутими спусками дає можливість широкого використання з мінімальним тиском під час роботи. Сама різальна крайка — пряма, що за досить великих його розмірів робить ніж не просто EDC інструментом, а буквально великою небезпечною бритвою.
Клинок виготовлений із порошкової сталі CPM-S30V, яка відома досвідченим новачкам своїми корисними характеристиками. Вона довго утримує заточування й має антикорозійні властивості. Обробка клинка Satin або DLC, у разі з темним покриттям клинка, що підкреслює його надійність і зносостійкість. Клинок встановлений на шайбове осьове кріплення, а замком замикання слугує Compression Lock®.
Колодка покрита накладкою G-10 на каркасній структурі зі сталевих напрямних, буквально класичний варіант для справжніх поціновувачів практичності. У поєднанні зі зручною "зігнутою" формою самої ручки цей матеріал дає можливість працювати будь-яким хватом і під будь-яким кутом, чи то банальне різання м'яса на чи поетичне розкриття пляшки шампанського. Неважливо. Yojumbo не підведе, залишаючись надійним другом, що міцно сидить у руці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 101 мм |
| Товщина леза | 3.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C253GPBBK |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Michael Janich |
| Довжина клинка, мм | 101 |
| Довжина загальна, мм | 236 |
| Кишенькова кліпса | Чотирипозиційна |
| Мoдель. | Yojumbo, Yojumbo |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CPM S30V |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | DLC |
| Загальна довжина | 236 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 58-61 |
| Тип замка | Compression lock, Compression lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,7 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 11 040 ₴





