Cub Pro — це ніж із фіксованим клинком від Böker Plus, спроєктований дизайнером Лукасом Барнлі. Цей ніж чудово підходить як для вилазок на природу, так і для щоденного користування.
Клинок ножа у формі Drop point з високими спусками та фальшлезом. Така форма відкриває широкий спектр використання, ним зручно не тільки проробити довгий розріз, а й ефективно проколоти необхідну поверхню. Наявність підпальцевої виїмки дає змогу мікроконтроль у разі делікатної роботи. Клинок виготовлений із твердої інструментальної сталі D2 з фінішною обробкою Satin. Сукупність цих характеристик свідчить не тільки про твердість і зносостійкість ножа, а й про якісні різальні властивості.
Колодка виготовлена з мікарти, має отвір під темляк. Клинок проходить між накладками по всій довжині та фіксується мідними пломбами за допомогою монтажу Full tang. Форма ручки дуже зручна для роботи будь-яким хватом і дає змогу швидко вийняти його з глибоких піхв.
Для зручності носіння передбачені фірмові шкіряні піхви з поясною петлею.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Товщина леза | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 02BO029 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Lucas Burnley |
| Довжина клинка, мм | 95 |
| Довжина загальна, мм | 215 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Cub Pro, Cub Pro |
| Марка сталі/Матеріал клинка | D2 |
| Матеріал накладки/ручки | Мікарта |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Шкіряні піхви |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Твердість леза | 59-60 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,6 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
- Ціна: 4 240 ₴





