Cataclyst — це складаний EDC-ніж від Böker Plus.
Клинок ножа виготовлений у форматі Drop point, має невелике фальшлезо та виточений жолоб на всій довжині ближче до обуха, а також насічки на ньому. Сам обух має покату поверхню, а не плоску, як у найчастіше. Така форма дає змогу проводити ефективне різання й укол. Він виготовлений з інструментальної сталі D2, з високим показником твердості та фінішною обробкою Satin. Відкривається клинок за допомогою фліпера, фіксується замком Framelock.
Колодка виготовлена з титану, має невеликий бекспейсер із насічками, односторонній кліпс для носіння ножа в положенні tip-up і отвір під темляк.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 75 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 01BO640 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 75 |
| Довжина загальна, мм | 173 |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Cataclyst, Cataclyst |
| Марка сталі/Матеріал клинка | D2 |
| Матеріал накладки/ручки | Титан |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Фірмовий чохол |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 173 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | Китай, Китай |
| Твердість леза | 59-60 |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Фірмовий чохол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 200 ₴





