Outdoorsman — це ніж від Cold Steel з фіксованим клинком, який призначений для використання на природі та як ніж мисливця.
Клинок виготовлений у класичній формі з прямим обухом і високими спусками, віддалено схожий на скандинавський тип, однак на обуху має додаткове коротке лезо. Така форма чудово підходить для всього спектра завдань, ним можна проводити довгий розріз і проколювати, а з огляду на товщину та якість сталі, можна проводити безліч операцій із деревиною або дичиною. Сталь клинка VG-10 San Mai® — це високовуглецева фірмова японська сталь виробництва Takefu Special Steel Co., Ltd. У списку її корисних якостей є: резистентність корозії, баланс жорсткості та в'язкості, а також достатня міцність.
Колодка з Kray-Ex зафіксована на хвостовику способом Full tang, тобто коли хвостовик клинка проходить по всій довжині ручки. Форма ручки конічна з текстурованим малюнком для зручності утримання. Навершя й обмежувач ручки зі сталі.
Ніж Outdoorsman укомплектований піхвами з кайдексу із системою Secure-Ex® і гнучкою системою кріплення. Така система дає змогу носити ніж не тільки на поясі, а й закріпити на екіпіруванні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 152 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS-35AP |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 152 |
| Довжина загальна, мм | 283 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Outdoorsman, Outdoorsman |
| Марка сталі/Матеріал клинка | VG-10 SAN MAI |
| Матеріал накладки/ручки | Kray-Ex™ |
| Ножі та холодна зброя | Холодна зброя |
| Ножны | Secure-Ex™ |
| Загальна довжина | 283 мм |
| Підкатегорія | Холодна зброя |
| Твердість леза | 59-60 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Secure-Ex™ |
- Ціна: 9 720 ₴



