
Нож Mcusta Sengoku "Uesugi Kenshin" SPG2
8 440 ₴
- В наявності
- Код: 23703464
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Mcusta Sengoku MC-018 — лінійка якісних японських складаних ножів для щоденного використання.
Система тефлонових шайб гарантує плавне витягання клинка.
У серії D (з клинками з дамаської сталі) ніж приводиться в робоче положення за допомогою шпеника.
Клинки з VG-10 для цієї мети мають спеціальний отвір у кореневій частині обуха.
Також є нова лінійка з клинками зі сталі SPG2 у три шари.
Текстуровані накладки на колодку виготовлені з мікарти або пакавуда — залежно від моделі. Є підпальцева виїмка для надійнішого хвату та отвір для кріплення темляка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 93 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MC-0185G |
| Мoдель. | Sengoku |
| Загальна довжина | 212 мм |
| Твердість леза | 60 |
| Тип замка | Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 440 ₴

