Boker Plus Nessmi Pro зобов'язаний своїм ім'ям американському досліднику й авантюристу Джорджу Сирсу, який жив у період з 1821 до 1890 років на сході Сполучених Штатів, і видавцям книги та статті про життя в дикій природі під псевдонімом Nessmuk. На честь його концепції про те, що спорядження має бути максимально легким, дизайнером Джеспером Воксне та була розроблена ця компактна версія, заснована на оригінальному ножі, яким користувався містер Сірс.
Широкий клинок відкуваний зі сталі D2 і має чорне покриття. Природно, ніж побудований за схемою full-tang, накладки на колодці — з практичної мікарти, а кріпляться вони наскрізними мідними заклепками, з отворами досить широкими, щоб через них можна було протягнути шнур. Ніж постачається з фірмовими шкіряними піхвами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 70 мм |
| Товщина леза | 2.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 02BO066 |
| Мoдель. | Nessmi |
| Загальна довжина | 155 мм |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Колір чохла/ніжний | black |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
- Ціна: 3 500 ₴


