Лінійка Value — це колекція складаних ножів популярних розмірів у бюджетному ціновому сегменті. Серію представляють 4 ножі: Ambitious (щостолюбний), Tenacious (стійкий), Persistence (постоянство)и Resilience (стійкість).
Для перенесення на поясі передбачена кліпса, яка має 4 можливих положення встановлення. Отже, ніж легко підлаштувати під використання як праворучним, так і користувачем-лівцем.
Spyderco Resilience – найбільший ніж у лінійці Value, придатний для використання з найбільшим зусиллям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 108 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C142PSBBK |
| Мoдель. | Resilience |
| Загальна довжина | 238 мм |
| Тип замка | Liner lock |
| Тип різальної крайки | Напівсеррейтор |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 280 ₴


