Лінійка Value — це колекція складаних ножів популярних розмірів у бюджетному ціновому сегменті. Серію представляють 4 ножі: Ambitious (щостолюбний), Tenacious (стійкий), Persistence (постоянство)и Resilience (стійкість).
Для перенесення на поясі передбачена кліпса, яка має 4 можливих положення встановлення. Отже, ніж легко підлаштувати під використання як праворучним, так і користувачем-лівцем.
Spyderco Resilience – найбільший ніж у лінійці Value, придатний для використання з найбільшим зусиллям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 108 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C142PSBK |
| Гарантія | 12 місяців, 3 місяці |
| Дизайнер | Sal Glesser |
| Довжина клинка, мм | 108 |
| Довжина загальна, мм | 238 |
| Кишенькова кліпса | Чотирипозиційна |
| Мoдель. | Resilience, Resilience |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал накладки/ручки | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 238 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Напівсеррейтор, Напівсеррейтор |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір | Black |
| Колір чохла/ніжний | black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 120 ₴


